Zavolajte nám...0907 774 447

alebo navštívte náš facebook

Naše služby

Dovoz materiálu

Vyberte si z našej ponuky a tovar vám dovezieme priamo domov. V rámci našich služieb zabezpečujeme dovoz stavebného materiálu vozidlom s hydraulickou rukou. Paletový tovar, veľkoobjemový stavebný materiál a ostatný tovar určený na stavbu prepravíme zo stavebnín na vami požadované miesto v dohodnutom termíne a čase.

Vykládka rukou

Naše auto s hydraulickou rukou je vám plane k dispozicii. Stačí sa informovať a zabezpečiť si u nás termín. Zariadime pre vás vykládku stavebného materiálu, paletovaného tovaru, kontajnerov a panelov.

Klampiarstvo

Zabezpečíme Vám komplexné klampiarske práce počnúc pokrývaním striech všetkými krytinami z nášho sortimentu, až po oplechovanie či montáž odkvapov. Spoľahnite sa na nás. Strechu vám prídeme zamerať, dáme vám cenovú ponuku a pripravíme materiál na realizáciu.

Velkokapacitný odber

V prípade veľkokapacitného odberu vám zabezpečíme množstevnú cenu. Vopred sa u nás informujte a dohodneme si podmienky spolupráce.

Odborné poradenstvo

Pokladáme za jednu z priorít poskytovať vám poradenstvo v oblasti stavebníctva a stavebných materiálov na profesionálnej úrovni. Preto môžete počítať s tým, že náš vyškolený personál je vám k dispozícií v akýchkoľvek otázkach. Poradíme vám.

Montáž strechy

Sme odborníci dokonca aj na montáž strechy a jej rekonštrukčné práce. Kompletne vám zastrešíme montáže krovov, strešných krytín a odkvapového systému. Poradíme vám, čo je pre vašu strechu najefektívnejšie, navrhneme vám cenovú ponuku a všetok materiál si dovezieme priamo na vašu stavbu.