Zavolajte nám...0907 774 447

alebo navštívte náš facebook

O nás

Subestav s.r.o.

Stavebniny Subestav vznikli ako reakcia na dopyt po kvalitných stavebných materiáloch v okolí Šaštína-stráží, Kútov a okolitých obcí. Behom svojej existencie vybudoval svojou stálou ponukou kvalitných produktov dobré meno u svojich odberateľov. Naša spoločnosť zabezpečuje profesionálne služby prostredníctvom siete stabilných obchodných partnerov a kvalifikovaným personálom zabezpečujúcim odborné poradenstvo. Neustále sa snažíme rozširovať svoje portfólio.

Zakladáme si na špičkovom zákazníckom servise a aj preto sa na nás môžete s dôverou obrátiť. Našou dlhodobou ambíciou je budovať partnerstvá, stať sa jedným z lídrov na Slovenskom trhu v oblasti poskytovania sortimentu pre výstavbu, stavebných materiálov, stavebnej chémie a strešných krytín.

Chceme vám ponúkať férové ceny. Naši stáli zákazníci a veľkoodberatelia sú vybavovaní prednostne a vieme im poskytnúť zvýhodnené ceny, či množstevné zľavy. V najbližšej budúcnosti máme v pláne rozširovať svoj sortiment a poskytovať stále väčší profesionálny servis našim klientom. Sme špička v poradenstve a predaji stavebných materálov. Hovoria za nás mnohé referencie našich spokojných klientov. Vytvárame stabilné partnerstvá a pre firemných klientov poskytujeme cenník na mieru a výhodné množstevné zľavy. Pripravíme vám tovar k okamžitému odberu za bezkonkurenčné ceny. U nás nájdete overenú kvalitu, profesionálny prístup na vysokej úrovni a odborníkov v zastúpení našich zamestnancov.